confessions

satoshi

kıdemli - Yönetici

  1. toplam giri 381
  2. takipçi 3
  3. puan 3263

pepcoin

satoshi
New York merkezli yiyecek ve içecek şirketi Pepsi resmen PepCoin'i başlattı.

Coin” alışveriş yapan herkese cips ve içecek alırken yüzde 10 para kazanma imkanı tanıyor.

Her ne kadar isim ve logo kripto çılgınlığından faydalanma girişimi gibi görünse de, PepCoin'in kripto para birimi ya da blok zinciri teknolojisi ile hiçbir ilişkisi bulunmuyor. Talep üzerine mobil tüketiciler için Venmo ve PayPal'tan yararlanan bir geri ödeme sadakat programı.

kava

satoshi
Kava, büyük kripto varlıklarının (BTC, XRP, BNB, ATOM, vb.) kullanıcılarına teminatlı krediler ve stablecoinler sunan çapraz zincirleme bir DeFi platformu. Kava, önde gelen kripto fonları ve Ripple ve Cosmos gibi büyük kripto projeleri de dahil olmak üzere dünya çapında 100'den fazla işletme tarafından destekleniyor.

Platformda iki token bulunuyor: KAVA, ağın güvenliğini sağlamak ve kilit parametrelere oy vermekten sorumlu bir yönetişim ve belirleyici bir token. Diğeri ise USDX, kripto varlık teminatıyla desteklenen ve bir algoritma ile korunan stablecoin.

Kava platformu, BTC, XRP, BNB ve ATOM gibi diğer ağlardan kripto varlıklarına borç vermeyi desteklemekte.

Binance, Launchpad'de bu ay Kava'yi destekleyeceğini açıkladı.

binance launchpad

satoshi
Fırlatma rampası anlamına gelen Launchpad, Blockchain projelerinin fon toplamasına ve kripto para ekosisteminde ismini duyurmasına yardımcı bir platform olarak tanımlanıyor. Binance'in resmi blog yazısında platformun 2019'da her ay bir token'ın başlatılmasına vesile olacağı aktarılmıştı. Kriterleri karşılayan projeler Binance'in 10 milyonun üzerindeki kullanıcı tabanına tanıtılıyor.

ripple

satoshi
“Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, ABD düzenleyicilerinden gelen kripto netliğinin bulunmamasının XRP'nin fiyatının bu yıl artmasını engellediğini söyledi.“

Bence asil sebep ripple'in başlangıçta çıktığı yoldaki çizgisini kaybetmesi.

komodo

satoshi
komodo platformu; dpow protokolü aracılığı ile sıfır bilgi kanıtı yani anonimlik üzerine tasarlanmış zcash forkudur. ağ üzerinde gerçekleşen tüm işlemler tam anlamıyla gizlidir. en büyük artısı, dünyaca tanınmış bir şifreleme uzmanı ekip tarafından geliştirilen zcash ile aynı altyapıyı kullanması. Kısaltması (bkz:kmd)
0 /