confessions

jrr

kıdemli - Yönetici

  1. toplam giri 497
  2. takipçi 3
  3. puan 3782

libra

jrr
bbc, g7 zirvesindeki ülkelerin, libra'yı güvenli bulmadığını açıkladı. libra'yı döven dövene hakikaten ilk defa böyle bir linç kampanyası görüyorum..

swell

jrr
ripple tarafından düzenlenen etkinlik, yakın zamanda gerçekleşecek olan swell'de bir çok finans uzmanı konuşma gerçekleştirip, dünyada finansın içinde bulunduğu durumu değerlendiriyor. geçtiğimiz sene 1-2 ekim'de swell etkinliğinin açılış konuşmasını bill clinton yapmıştı. bu sene 6-7 kasımda singapurda gerçekleşecek olan etkinliğin, xrp fiyatını etkileyebileceği düşünülüyor.

Geçtiğimiz yıl 18 Eylül tarihinde 0.27 dolar olan XRP fiyatı, Swell etkinliği düzenlendiği gün 0.6 dolara kadar yükselmişti.

primexbt

jrr
twitterda bir kullanıcının gerçekleştirdiği ve en büyük 5 kripto para borsasını kapsayan çalışmada, müşteri hizmeti konusunda gerek geri dönüş hızı gerekse problemi çözebilme açısından en hızlı ve en etkili olarak karşımıza çıkan firma. websitesi için tıklayınız. primexbt ile birlikte bir diğer efektif müşteri hizmeti sunan firma ise binance.

libra

jrr
libra, taraflarını pek anlamadığımız bir savaşı kaybediyor gibi. sürekli karşıt açıklamalar geliyordu libraya amerikada özellikle ve her geçen gün ciddi destek sağlayabilecek firmalar projeden çekilmeye başladığını açıklıyor.

nkn

jrr
"the new kind of network" mottosu ile kurulan kripto para. binance'in yaptığı topluluk oylaması sonucu listelenmesi kesinleşti ancak henüz tarihi net değil.

topluluk oylamasında toplam 98,646 oy kullanıldı ve oyların 97,445 tanesi nkn'ye kullanıldı. nkn'ye oy verenler 7000 BNB + 13,000,000 NKN'den oluşan havuzdan pay alıcaklar.

nkn'nin websitesi için.

prizm

jrr
butan krallığının çıkartmaya hazırlandığı kripto para. Varlığın cüzdanını ülke vatandaşı olan herkese dağıtacak olan krallık, günlük hayatta kripto paranın kullanımını da yaygınlaştıracak.
0 /