bitcoin

jrr
11 bin doları tekrardan geçmeye hazırlanırken, fed'in faizleri düşürmesiyle tekrardan hevesi kursağında kalmıştır. bu 11 bin zorlaması, donald trump'ın btc hakkındaki olumsuz açıklamaları sonrasında gerçekleşti, hatta açıklamalar 9,4k'ya kadar düşürdü btc'yi, peşinden 11k'yı zorlayınca fed girdi devreye.

jrr
independent'ın haberine göre, btc'de büyük sıçrama bekleniyor. devere group'un ceo'su nigel green independent'a verdiği röportajda bitcoin'in artık yeni altın halini aldığını belirtti.

“Bitcoin şu anda dijital bir altın olarak ününü gerçekleştiriyor. Şimdiye kadar, altın nihai güvenli liman varlığı olarak biliniyordu, ancak değer ve kıtlık deposu olma özelliğini taşıyan ve kilit özellikleri olan Bitcoin, yakın bir gelecekte altını tahtından edebilir.”

hatta bu haber independent kaynak gösterilerek bitcoin haber sitelerinde de gündeme alındı.

kaynak : https://kriptokoin.com/independent-bitcoinde-devasa-sicrama-gelebilir/


jrr
uzmancoin haberinde goldman sachs'ın analizlerine yer verildi ve "12,916 – 13,971 $ aralığından herhangi bir geri çekilme, fiyat 9,084 doların altına düşmedikçe bir alım fırsatı olarak görülmeli” denildi. btc için kısa vadeli fiyat hedefinin 13,971 $ olduğu kaydediliyor.

satoshi
Ne yaptığı veya ne yapacağı bilinmemektedir. Genel algı artacağı yönünde ancak bir çok kez ters köşe yaptı. 2019 sonuna kadar 13.500 seviyelerini görebilir miyiz emin değilim. Umarım 2020 halving öncesi o beklenen çıkışı yapar. Ancak bir diğer teori de 8000 seviyelerinden 14 binlere yaklaşarak zaten bu fiyatlanmayı yapmış olduğu. Umarım öyle değildir.

jrr
ben bu satırları yazarken, 8.111 $ civarından işlem gören kripto para. bu varlıkta yatırımı olan birisi olarak uzun vadede toparlayacağını bildiğim ancak kısa vadede allah belasını versin dediğim varlık..